Golf Club Svratka (18 km)

Počet jamek: 9, par 34
Hřiště s členitým terénem, na každém kroku jsou tu vzrostlé stromy Hriště má krátké úzké fairwaye a poměrně malé greeny. Za každou nepovedenou ránu dostanete od hřiště pořádnou facku. Ne nadarmo se tady říká nepřesným hráčům „houbaři”. V letním období totiž pod místními porosty nacházejí místo zakutálených míčků hřiby.

 

www.gcsvr1932.cz

 

HOLES OVERVIEW - GCSV 1932 from MG FILM on Vimeo.

Golf Svobodné Hamry (26 km)

Počet jamek: 9 (18), par 36 (72)
Kdysi tu kováři v Hamrech (kovářské dílny) mlátili do roztaveného železa, dnes tu hráči železy pálí do golfových míčků. Řeč je o hřišti Svobodné Hamry, místu ležícím v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, pro golf jako stvořeném.
Další služby: driving range, putting green, chipping green, pro shop, půjčovna holí, půjčovna vozíků, vyjížďky na koních, občerstvení, parkoviště.

 

www.gccsh.cz

Golf Klub Osyčina – Dobříkov (32 km)

Počet jamek: 9, PAR 62
Hřiště je opravdu hodně malé. Ze žlutých odpališt je to ke klubovně 1607 metrů a z červených 1455 metrů. Pro krátké hráče a nováčky je to tady ideální. Při stavbě byla zachována původní příroda, jen ji místní vyčistili od černé skládky a suchých dřevin, zvláště stromů tady bylo docela dost.
Další služby: driving range, putting a chipping green, půjčovnu golfového vybavení, občerstvení s posezením, parkoviště.

 

www.gko.cz

Golf & Spa Kunětická Hora (50km)

Počet jamek: 18, par 72
Na první pohled je nádherný a honosný. Ale raději si dávejte na Golf Resort Kunětická Hora dobrý pozor! Proč? Lehce se pro vás stane drogou. Pokořit tohle hřiště, kterému hráči s oblibou říkají »Kuňka«, je dost složitý úkol. Právě proto jsem někteří golfisté jezdí každý den se slovy: „Dneska tě dostanu!“ A ráno jsou tu se stejným heslem znovu.
Další služby: driving range, putting green, chipping green, pro shop, ubytování, restaurace, caddies, dětský koutek, půjčovna holí, půjčovna vozíků, golf carts, cyklistické stezky, parkoviště.

 

www.grkh.cz

Golf Resort Lázně Bohdaneč

Počet jamek: 18, PAR 72
Díky mnoha vodním překážkám se zde nebudete nudit a ti z vás, kteří se nebudou pohybovat po fairwayi, nemine komáří kousnutí. Ovšem pozor. Na místní hřiště přijíždějí mraky spokojených golfistů – tohle hřiště totiž vybízí jak ke snadnému skórování, tak těžkým troubleshotům!
Další služby: golfové kurzy, klubové prostory, outdoor putting green, pro shop, půjčovna golfových holí, půjčovna ručních vozíků, šatna.

 

www.gcpa.cz