Stylové Ubytování

Vítejte na chalupě Roubenka Flora!

 

Vraťte se v čase(!) s Vaší dovolenou na Vysočině na Roubence Floře v nové, ale tradičně postavené chalupě, kterou jsme pojmenovali po naší krásné holčičce Floře. Obě se narodily koncem roku 2015.

 

Zamilujete si zážitek z tradiční venkovské chalupy, užijete si dominantní nádherná kamna, na kterých si můžete po dlouhém dni ustlat anebo si jen tak rychle zdřímnout. Veškerý náš nábytek je vyroben na zakázku v místní tradiční truhlárně a evokuje staré české časy našich praprarodičů - přesto Vám nebudou chybět praktické prvky nového domu, jako je sauna, wifi nebo plně vybavená gurmánská kuchyně.

 

Mezi přízemím a podkrovím jsou čtyři dobově zařízené ložnice, dvě koupelny,

tři toalety, světnice s jídelnou a plně vybavenou kuchyní a již ta dříve zmíněná úžasná kachlová kamna s krbem, klasickým sporákem na dřevo a ležením za pecí.

 

Venku Vás potěší kryté venkovní posezení s grilem, velké ohniště, masivní dětské hřiště s houpačkou, pro rodinnou zábavu je k dispozici velké množství venkovních sportovních potřeb pro aktivity, jako je fotbal, badminton, ministolní tenis, volejbal, kroket a další.

Samozřejmostí je pak wifi, TV, špičkové matrace na všech postelích, dvě dětské postýlky s dětským koutkem, hračkami a stolními hrami.

 

Pokoje